Firma Spawak oferuje kompleksową obsługę w zakresie wentylacji w tym projektowanie, budowę, sprowadzenie odpowiednich elementów, montaż central, serwisowanie i modernizację.

Firma Spawak oferuje kompleksową obsługę w zakresie powstawania nowych systemów wentylacji. Zajmując się projektowaniem, sprowadzaniem odpowiednich elementów i urządzeń dopasowanych do indywidualnego projektu oraz ich montażem, serwisowaniem i modernizacją gwarantujemy najwyższą jakość. Wyróżniamy się wiedzą i doświadczeniem w naszej dziedzinie, a instalacje wentylacji, które wykonaliśmy na terenie całego kraju, ale również Niemiec gdzie wykonywaliśmy  projekty dla takich firm jak Amazon, Carl Zeiss gdzie dokładność, czystość

 

Czas
Najwyższa waluta w naszej branży. Firma Spawak ceni sobie czas swój i naszych Klientów, dlatego terminowość realizacji jest naszym priorytetem.
Jakość
Jakość najlepszą rekomendacją dla firmy Spawak. Wszystkie nasze realizacje, ich jakość, wykonanie zgodne z najwyższymi standardami są (będą) naszą najlepszą rekomendacją.
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu dla firmy SPAWAK. Podczas realizacji, ze szczególną dbałością podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa.
Tekst
Litwo! Ojczyzno moja! Ty jesteś jak zdrowie. Ile cię trzeba cenić, ten tylko chodzić zwykła z Warszaw mam list