Spawanie aluminium Katowice

Najwyższa jakość w spawaniu

Spawanie aluminium to działalność, która wymaga odpowiednio dobranego sprzętu, ale nie bez znaczenia pozostają umiejętności spawacza. Bez doświadczonego specjalisty wykonana praca mogłaby nie spełnić oczekiwań klientów. Stanowisko spawacza jest niezwykle odpowiedzialne. Wiemy o tym, dlatego w naszej firmie pracują jedynie wykwalifikowani specjaliści. Niezbędne jest bowiem nie tylko doświadczenie i merytoryka, ale i odpowiednie predyspozycje, które pozwolą na bezwzględne skupienie na wykonywanej pracy i zachowanie najwyższych środków bezpieczeństwa. Usługi realizujemy m.in. na terenie miasta Katowice.

Nowoczesne technologie w spawaniu aluminium w Katowicach

Spawanie metodą TIG to najlepsze rozwiązanie dla wykorzystania potencjału znanego i cenionego na rynku aluminium i jego stopów. Spawanie aluminium odbywa się tylko przy wykorzystaniu potencjału najlepszych sprzętów, dzięki czemu mamy pewność, że zlecenie zostało wykonane z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Spawanie TIG - Tungsten Metal Gas to metoda, która polega na spawaniu elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych. Najczęściej jest stosowana przy łączeniu małej grubości materiału, niejednokrotnie sięgającej poniżej 1mm. Tego typu usługa gwarantuje najwyższą jakość, dlatego klient może być pewien, że wykonana spoina będzie trwała i solidna.

Spawanie aluminium - Katowice

Aluminium to materiał niezwykle wdzięczny w procesie spawania. Mimo iż doskonale radzi sobie ze spoiwem niemalże każda metoda wykorzystywana przez spawaczy, to mimo wszystko najchętniej stosowaną jest metoda TIG. Podczas spawania aluminium istotne jest doświadczenie i umiejętności spawacza. Powinien on więc znać właściwości wszystkich materiałów, dzięki czemu bez problemu może rozpoznać zachodzące reakcje pod wpływem emitowanego ciepła. W przypadku aluminium konieczne jest usunięcie tlenku ze spajanych powierzchni, by zapewnić uzyskanie spoin wolnych od wad. Podczas wykonywania usługi spawania aluminium w Katowicach mają Państwo pewność, że wszystkie normy zostały zachowane.

W usłudze spawania aluminium wyróżnia się każde zlecenie, jednakże szczególną popularnością cieszą się roboty ślusarskie, takie jak wykonywanie krat, bram, ogrodzeń, drzwi oraz serwis naprawczo-regeneracyjny. Metoda TIG gwarantuje trwałe efekty, dlatego rozwiązanie to cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród osób ceniących sobie profesjonalizm i kompleksową usługę.