Konstrukcje stalowe Śląsk

Posiadamy doświadczenie na rynku śląskim

Firma Spawak oferuje klientom indywidualnym oraz przedstawicielom przedsiębiorstw z różnych branż możliwość kompleksowego montażu konstrukcji stalowych (Śląsk) oraz urządzeń, w tym również ponadgabarytowych. Wyróżniamy się zdobytym na przestrzeni lat doświadczeniem w organizacji ciężkiego transportu, rozładunku, posadowieniu oraz pozycjonowaniu konstrukcji i maszyn. Naszym klientom zamieszkującym Śląsk i nie tylko jesteśmy w stanie zagwarantować pełne wsparcie w zakresie rozruchu. Ponadto, oferujemy prefabrykację i montaż elementów stanowiących dodatkowe wyposażenie tj. platformy, podpory, schody. W naszym parku maszyn posiadamy żuraw mobilny wózki widłowe, rolki, oraz podesty ruchome czyli wszystkie elementy technologiczne, które bez problemu poradzą sobie ze standardowymi zleceniami, jak i zleceniami skomplikowanymi.

Konstrukcje stalowe - Śląsk

Montaż i spawanie konstrukcji stalowych na Śląsku to jedna z podstaw naszej działalności. Wykorzystując potencjał doświadczenia, kwalifikacji i wyposażenia maszyn jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksową obsługę na najwyższym terenie. Z powodzeniem współpracujemy z firmami, które realizują się w branży przemysłowej, zakładach o specyfice technologicznej, jak i w miejscach o podwyższonej kontroli bezpieczeństwa. Priorytetem jest dla nas klient, dlatego wszystkie rozwiązania realizujemy w oparciu o przestrzegane normy i przepisy, by zapewnić 100% bezpieczeństwa i satysfakcji z wykonanej usługi.

Dlaczego warto zainwestować w nasze konstrukcje stalowe na Śląsku?

Nasza praca przyczynia się do podnoszenia funkcjonalności w obrębie danej działalności. Dzięki konstrukcjom stalowym nasi klienci zauważają znaczną poprawę w kierunku zwiększenia wydajności, jak i warunków pracy. Właściwie dobrane elementy i mocne materiały to gwarancja solidności, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie działania są skierowane w kierunku optymalizacji pracy i wydajności naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających.

Każdy przedsiębiorca dąży do zapewnienia swojej firmie zysku, jednakże bez konkretnych inwestycji nie ma możliwości zrobienia jakiegokolwiek progresu. Konstrukcje stalowe to przemyślane rozwiązania, które są niezbędne na terenie hal produkcyjnych, magazynków i zakładów przemysłowych. Wysoka jakość materiałów sprawdzi się w najbardziej wymagających warunkach eksploatacyjnych. Powierzając ich montaż naszej firmie zyskują Państwo solidnego partnera.