Instalacje elektryczne Śląsk

Działamy na rynku od lat

Działalność naszej firmy jest oparta na specjalistycznej wiedzy, doświadczeniu i odpowiednio dobranym sprzętom, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować wykonanie instalacji elektrycznych na najwyższym poziomie. Dla nas priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja klienta zamieszkującego Śląsk, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każdy nawet najmniejszy szczegół sprostał oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym. Niewątpliwym atutem naszej działalności jest właściwie dobrane zaplecze techniczne i kadra, która nigdy nie zawodzi. Dzięki takim walorom jesteśmy w stanie podjąć się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia, w którym niezbędne są bezpieczne i niezawodne instalacje elektryczne. Wykorzystujemy tradycyjne i sprawdzone rozwiązania, które stosujemy od lat, ale nie pozostajemy obojętni na innowacyjne możliwości. Rozwój technologii daje nam ogromne możliwości, a my staramy się korzystać z jej dobrodziejstw, by móc realizować zlecenia jeszcze szybciej, jeszcze dokładniej i jeszcze sprawniej.

Instalacje elektryczne - Śląsk

W procesie kompleksowego wdrażania instalacji elektrycznych na Śląsku istotna jest elastyczność i dopasowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb. By sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów należy bezwzględnie zachować bezpieczeństwo oraz wszystkie zalecenia, które pozwolą na właściwe rozprowadzenie elektryczności w obrębie poszczególnych pomieszczeń. Niezależnie od wielkości zlecenia, priorytetem dla wykwalifikowanego fachowca zawsze powinna być usługa wykonana na 100%.

Zarówno kompleksowe wykonanie nowych instalacji elektrycznych, jak i modernizacja istniejących już rozwiązań wymaga podejścia i wiedzy fachowca. Osoby niewykwalifikowane, bez stosownych sprzętów nie powinny wykonywać jakichkolwiek prac, ponieważ wszelkie uchybienia mogą prowadzić do poważnych konsekwencji.

Wykonujemy instalacje elektryczne na Śląsku

W zakres usług naszej ekipy zajmującej się instalacją elektryczną wchodzą: projekt instalacji, kompleksowe pomiary elektryczne, trasy kablowe, budowanie rozdzielnic głównych RGnN. Ponadto działania dotyczą modernizacji i rozbudowy istniejących instalacji, węzłów cieplnych, oświetleń (podstawowych, awaryjnych, ewakuacyjnych). Wykwalifikowany zespół pomoże również w systemie oddymiania i zapobiegania zadymianiu, rozdzielnicach, systemach złącza rezerwy SZR, w remontach instalacji elektrycznych, konserwacji instalacji elektrycznych, instalacji odgromowych i uziemiających oraz kompleksowych pracach serwisowych.