Dlaczego My?

 • Uprawnienia kadry:
  Nasi pracownicy posiadają wszelkie uprawnienia niezbędne do wykonywania  podjętych prac. Dbamy również o rozszerzanie ich kompetencji i wiedzy o wszelkie innowacyjne rozwiązania.
 • Projektowanie instalacji:
  Kompleksowo obsługujemy realizację instalacji:
  - elektrycznych
  - pneumatycznych
  - hydraulicznych
  - wodnych
  Zarządzamy wszelkimi działaniami od momentu projektowania, pełnego doradztwa, poprzez wszelkie etapy z zakresu logistyki i prac przemysłowych. Podejmujemy się również wszelkich nietypowych projektów, a każdy „problem”  znajdzie wśród naszych usług swoje rozwiązanie.
 • Dostawa materiałów
  Mając na uwadze wygodę naszych Klientów, gwarantujemy pełne zaopatrzenie w materiały i sprzęt niezbędny do realizacji zlecenia. Gwarantujemy najniższe ceny rynkowe, terminowość i rzetelność dostaw, uzyskane dzięki wieloletniej współpracy handlowej.
 • Logistyka sprzętowa
  Zapewniamy realizację zleceń z pełną logistyką sprzętową. Oferujemy relokację maszyn przy użyciu wielkotonażowego sprzętu transportowego, gwarantując szybkość, bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm.
 • Ubezpieczenie OC
  Bezpieczeństwo zarówno ludzkie jak i powierzonego nam mienia, stanowią dla nas najwyższą wartość, dlatego nasi pracownicy pracują na sprzęcie najwyższej jakości a wszelkie wykonywane przez nas prace są ubezpieczone do wartości konkretnego zlecenia.