Firma Spawak oferuje ciecie elementów stalowych wszelakich gabarytów. Tniemy dosłownie wszystko, oferujemy utylizacje i wywóz wegług potrzeb klienta. Tniemy na wysokości i pod ziemią, nie boimy się żadnej stali.

Cięcie stali Śląsk

Firma Spawak oferuje cięcie elementów stalowych wszelakich gabarytów. Tniemy dosłownie wszystko, oferujemy utylizację i wywóz według potrzeb naszych klientów. Podejmujemy się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego wyzwania, dlatego z powodzeniem możemy wykonać cięcie stali na terenie Śląska w różnych orientacjach: pod ziemią i na wysokości. Nasze przedsiębiorstwo z powodzeniem wykonuje zlecenia firm z różnych branż, gdzie mamy kontakt ze stalą różnego typu. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza, park technologiczny oraz terminowo wykonywane zlecenia będą efektywnym sposobem na zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów zamieszkujących Śląsk.

Jak wygląda ciecie stali na Śląsku?

Wykorzystując tradycyjne metody cięcia stali mamy możliwość pracy na materiałach o różnej wielkości i grubości. Palniki, które wykorzystujemy w procesie cięcia stali konstrukcyjnej dopasowujemy do potrzeb produkcyjnych w zależności od właściwości materiału. Proces mechaniczny jest szczególnie polecany dla grubszych blach, które nie odkształcają się pod wpływem ciepła. Nasi specjaliści dokonają właściwej weryfikacji i doboru odpowiedniej metody cięcia stali, by konstrukcja mogła finalnie spełnić oczekiwania wymagających warunków eksploatacyjnych.

Czas
Najwyższa waluta w naszej branży. Firma Spawak ceni sobie czas swój i naszych Klientów, dlatego terminowość realizacji jest naszym priorytetem.
Jakość
Jakość najlepszą rekomendacją dla firmy Spawak. Wszystkie nasze realizacje, ich jakość, wykonanie zgodne z najwyższymi standardami są (będą) naszą najlepszą rekomendacją.
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu dla firmy SPAWAK. Podczas realizacji, ze szczególną dbałością podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa.
Tekst
Litwo! Ojczyzno moja! Ty jesteś jak zdrowie. Ile cię trzeba cenić, ten tylko chodzić zwykła z Warszaw mam list

Spawak - wieloletnie doświadczenie w cięciu stali

Cięcie stali to jedna z naszych kluczowych usług. Proces ten polega na rozdzieleniu wiązań atomowych w płaszczyźnie cięcia, która jest zlokalizowana wzdłuż określonej linii. Podczas realizowanych usług specjalista musi dobrać taką metodę, by materiał nie uległ zniszczeniu. Zmiana jego stanu fizycznego jest jednoznaczna ze zmarnowaniem konstrukcji, dlatego istotna jest wiedza i doświadczenie w tym zakresie. Dobór odpowiednich rozwiązań jest uzależniony od wielu czynników. By mieć pewność, że dany materiał nie zostanie uszkodzony warto skorzystać z pomocy fachowca, który zajmie się usługą w sposób indywidualny, co właśnie w firmie Spawak jesteśmy w stanie zapewnić.


Cięcie stali - Śląsk

Zastanawiając się nad czynnikami mającymi wpływ na jakość realizacji usług cięcia stali należy zwrócić uwagę na rodzaj materiału, jego grubość, dokładność cięcia, szybkość cięcia i na proces finalnej obróbki. Wszystkie te aspekty dopracowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb pomogą w osiągnięciu zamierzonego celu. Każda z wykorzystywanych metod w procesie cięcia stali wymaga innego podejścia. Ponadto proces ten rozróżnia ilość zużytej energii, szybkość cięcia, jakości ciętych krawędzi oraz wielkości ubytku materiału.